20 september 2020 Gebruikers online: 15
Agenda
Bonthuis en Vaartjes

GEZOCHT: Fitness Instructeur met ambitie (vacature)

Geplaatst op: 18 januari 2019

Bij onze gloednieuwe LEAP Studio Hasselt worden sporters individueel begeleid om hun sportdoel te behalen. We zoeken voor uitbreiding van ons team een enthousiaste trainer!

In 30 minuten training, cirkeltraining, small group begeleiding of personal training begeleiden we elke sporter op zijn of haar eigen niveau. We doen een stap extra als het gaat om motivatie en advies, want wij geloven dat we bij onze leden kennis kunnen vergroten en daarmee het inpassen van beweging in hun leefstijl bevorderen.

We zoeken jou als jij

– Een goede basis opleiding als fitness instructeur op zak hebt
– Goed kunt luisteren en nog beter kunt motiveren
– Uitdaging vindt in het afwisselend begeleiden van cirkeltraining, groepstraining en een stuk werving van nieuwe leden
– Het leuk vindt in je eigen “winkel” te staan
– 10-20 uur wilt werken

Heb je al meer ervaring, wellicht als personal trainer, ook dan mag je reageren!

Werken bij LEAP

Al onze studio’s werken met 30 minuten trainingen. Daarvoor hebben we de beste cirkeltraining van dit moment; eGym in huis. Met deze krachttraining kun je op elk niveau trainen en de drempel om te starten is heel laag. Daarnaast bieden we small group training of personal training. Hierbij gebruiken we functioneel trainen. We leren onze sporters om te begrijpen hoe ze moeten bewegen en waarom. We delen kennis en halen energie uit de mooie resultaten die onze sporters in hun dagelijks leven ervaren.

We beschikken in Hasselt over een kleinschalige studio aan Markt 4. Een prachtig pand voorzien van de nieuwste apparatuur. Bij LEAP Studio ben jij echt met je vak bezig. Een droom voor elke sportliefhebber!

Solliciteren

Wij willen graag meer van je weten. Stuur je CV met een korte toelichting naar info@leapstudios.nl. We spreken je dan snel!

www.leapstudios.nl

Gepubliceerd door Bas Jansen

Reacties zijn gesloten.

Nightstore