24 januari 2026
Gebruikers online: 0

Wesley Volken verlengt contract bij Olympia’28

Geplaatst op: 4 april 2025 Gepubliceerd door:

Olympia’28 heeft het contract verlengd met Wesley Volken als trainer van Heren 2. Hij gaat hierdoor na de zomer alweer zijn 4e seizoen in als trainer bij Olympia’28.

In 2022 begon hij er als jeugdtrainer van JO19-1. Hierna schoof hij door naar het 2e elftal, dat hij nu voor het 2e seizoen onder zijn hoede heeft.

Afgelopen zaterdag tekende Volken de nieuwe overeenkomst in het sponsorhome. De goedlachse trainer uit Zwartsluis deed dit onder meer in bijzijn van zijn vriendin, vader en het 2e elftal.

Maas van der Molen is namens de Technische Commissie verheugd: “Wesley heeft de afgelopen jaren prima werk verricht met de JO19-1 en het 2e elftal. We zijn dan ook blij dat hij doorgaat en hebben alle vertrouwen in hem als trainer.”