Afscheid staf en spelers Olympia’28
Geplaatst op: 21 mei 2025
Afgelopen zaterdag namen vertrekkende stafleden en spelers van de eerste selectie afscheid. Zij deden dit na de laatste thuiswedstrijd van het seizoen op een druk sportpark in bijzijn van het thuispubliek.
Keeper Luuk Dorland, speler Dani Huurman, grensrechter Gerwin Hamstra en hoofdtrainers Wilco Slendebroek en Jordi van den Bosch werden hierbij verdiend in het zonnetje gezet. De vertrekkende stafleden kregen, naast mooie woorden van voorzitter Martien Wursten en een bos bloemen, ook een ingelijst wedstrijdshirt uit handen van aanvoerder Patrick Reuvekamp.
Luuk Dorland werd in 2020 keeper bij Olympia’28 toen hij in Hasselt kwam te wonen. De goalie kiest nu bewust voor wat meer tijd met zijn jonge gezin. Dani Huurman heeft zijn eerste seizoen in het eerste er bijna op zitten. Hij sloot afgelopen zaterdag mooi af door tegen Sleat de gelijkmaker (1-1) te scoren. Huurman vertrekt naar het buitenland en zal onder meer in Canada en Zwitserland gaan verblijven.
Gerwin Hamstra is de afgelopen 8 seizoenen grensrechter geweest van het eerste elftal. “Even geen vaste verplichting op de zaterdag is na zo’n 45 jaar voetbal ook wel een keer lekker”, aldus Hamstra. Het is overigens goed mogelijk dat de vlagger volgend seizoen weer eens terugkeert in zijn oude functie. “Als mijn opvolger een keer niet kan, kunnen ze me altijd vragen.”
Van hoofdtrainers Wilco Slendebroek en Jordi van den Bosch was bekend dat zij het hoofdtrainerschap voor één seizoen zouden doen. De clubmensen stapten afgelopen seizoen op een moeilijk moment als ‘interim’ in en hebben nog meer verantwoordelijkheid op zich genomen door dit seizoen aan te blijven. Onder hun leiding heeft Olympia’28 zich uiteindelijk ruim op tijd veilig gespeeld, waarbij de selectie veerkracht heeft getoond en zich heeft ontwikkeld gezien de resultaten in de tweede seizoenshelft.