Olympia start sterk, maar DVC trekt aan het langste eind
Geplaatst op: 28 september 2026
Foto's Martien Wursten
Na twee weken zonder wedstrijd was Olympia VR1 zaterdag weer terug op het veld. Tegenstander was DVC Dedemsvaart, een team dat voor ons nog onbekend was.
De start was niet helemaal zoals gehoopt. Olympia was wat slordig en DVC kwam een paar keer gevaarlijk voor onze goal. Gelukkig bleef het 0-0. Daarna begon Olympia beter te spelen en kwamen er mooie aanvallen.
Na ongeveer 15 minuten viel de 1-0. Lise Galgenbeld was scherp bij een corner en tikte de bal binnen. DVC maakte snel de 1-1, maar Olympia liet zich niet gek maken. Na een mooie aanval kwam Maaike Talma vrij voor de goal. Met haar snelheid maakte zij er 2-1 van.
Na rust werd het een stuk zwaarder. Olympia kreeg het conditioneel moeilijk en DVC maakte daar gebruik van. Eerst werd het 2-2 en daarna zelfs 2-3.



